Inwestorem jest firma założona do realizacji inwestycji deweloperskich BS Projekt Sławomir Burzyński. Firma została założona w listopadzie 2015 roku. Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Firmą zarządzającą inwestycją deweloperską Jest WestadoM.

Co warto wiedzieć o WestadoM?

Założycielem WestadoM jest mgr Sławomir Burzyński – absolwent Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Sławomir Burzyński posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w kluczowych firmach deweloperskich w Warszawie oraz ogromną wiedzę merytoryczną z zakresu zarządzania projektami deweloperskimi oraz rynku mieszkaniowego.

Do prowadzonych przez siebie projektów zatrudniamy wyłącznie sprawdzoną, doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, z którą od wielu lat wspólnie zarządzamy projektami deweloperskimi. Do tej pory wybudowaliśmy ponad 2000 mieszkań zlokalizowanych w Warszawie, miejscowościach podwarszawskich oraz w Bydgoszczy i Lublinie.

Jako firma z ogromnym doświadczeniem budujemy mądrze myśląc na każdym etapie realizacji inwestycji o potrzebach naszych Klientów. Wiemy, że mieszkanie powinno być idealnym miejscem do życia, dlatego we wszystkich projektach, które realizujemy skupiamy się na jakości wykonania i funkcjonalności nieruchomości. Korzystając z nowoczesnych technologii, oferujemy bardzo wysoką jakość w zamian za relatywnie niskie ceny, czego doskonałym przykładem jest „Rezydencja Marki”.

W ciągu ostatnich dwóch lat jako WestadoM doprowadziliśmy do końca dwie inwestycje na terenie Warszawy i jej okolic. W 2017 roku podwoiliśmy liczbę prowadzonych przez siebie inwestycji i jesteśmy w trakcie prowadzenia czterech nowych projektów deweloperskich. Planujemy utrzymać ten trend, by móc z każdym kolejnym rokiem oferować Państwu jeszcze więcej wysokiej jakości nieruchomości w konkurencyjnych cenach.

widok budynku mieszkalnego
widok budynku mieszkalnego z innej perspektywy